Bob Rosenthal and Phil Williams
Jerome J. Workman, Jr
James B. Reeves, III
D.S. Himmelsbach, F.E. Barton, II and J.G. Montalvo
F.E. Barton, II and D.S. Himmelsbach
Yukihiro Ozaki, Yongliang Liu, Isao Noda and Mirosław A. Czarnecki
Yongliang Liu, Hisashi Maeda, Yukihiro Ozaki, Masao Suzuki, Makio Iwahashi and M.A. Czarnecki
Hisashi Maeda, Yukihiro Ozaki, Munehiro Tanaka, Nobuyuki Hayashi and Takayuki Kojima
Mitsuhiro Miyazawa, Walter S. Leal, Masashi Sonoyama and Hiromi Yamashita
Christian Reber, Martin Davis, Ueli Oetliker, Yanick Pelletier and Carole Savoie
Véronique Bellon-Maurel, Christophe Guizard, Jean-Louis Vigneau and Dominique Bertrand
Claus Borggaard and Jens Havn Thorup
David L. Wetzel and Joseph A. Sweat
Gábor Takács, Tibor Pokorny and István Bányász
Christine Simard and Henry Buijs
S.V. Hammond, T.G. Axon and S.J. Maris
G.D. Batten, A.B. Blakeney and C.R. Blatt
John S. Shenk and Mark O. Westerhaus
Ian A. Cowe and Anthony M.C. Davies
Glen R. Rippke, Connie L. Hardy, Charles R. Hurburgh, Jr and Thomas J. Brumm
Connie L. Hardy, Glen R. Rippke, Charles R. Hurburgh, Jr and Thomas J. Brumm
Marcia King-Brink, Zoraida DeFreitas and Joseph G. Sebranek
A.B. Blakeney, G.D. Batten and L.A. Welsh
James R. Long, Marilyn R. Gatin, Paul W. Schmitt, Paul J. Galley and John F. Price
Walter Koller, Lüder Tockenbürger and Doris Schilling
Dominique Bertrand, Paul Robert, Bruno Novales and Marie-Françoise Devaux
Terry Watkins, Joe Montalvo, Bryan Vinyard, Robert Grimball and Steve Buco
Phil Williams and Debbie Sobering
D. Jouan-Rimbaud and D.L. Massart
John S. Shenk and Mark O. Westerhaus
Paul R. Mobley and Bruce R. Kowalski
Károly J. Kaffka and László S. Gyarmati
B.G. Lyon, W.R. Windham, F.E. Barton II and C.E. Lyon
Denis Lafrance and David H. Burns
Yongliang Liu, Yukihiro Ozaki, Tsuyoshi Miura, Masao Suzuki and Makio Iwahashi
Jenette Y. Wheeler, Peter L. Freeman and Debra K. Jones
E. Dosi, G. Vaccari, A. L. Campi, G. Mantovani, A. Gonzaléz-Vara y R. and A. Trilli
S.H. Yan, M. Maudoux, S. Collin, J-L. Van Haecht and J. Mayaudon
I.K. Brookes, B.N. Gedge and S.V. Hammond
E. Wüst, A. Fehrmann, A. Hoffmann and L. Rudzik
Didier Lambert, Bernard Descales, Richard Llinas, Alain Espinosa, Sebastien Osta, Michel Sanchez and Andre Martens
S. Agyare Yeboah, Regis Cinier and Jean Guilment
J.F. Binette and H. Buijs
Georges Sinnaeve, Pierre Dardenne, Béatrice Weirich and Richard Agneessens
Vincent A.L. Wortel and Wei G. Hansen
Abraham George, Gabor Patonay and Sidney A. Crow Jr
Jiashu Tong, Marc Meurens and Henri Noël
Joelle Wallon, Shou He Yan and Jules Haot
István Vályi-Nagy, János Jákó and Gyula Domján
Marilyn R. Gatin, James R. Long, Paul W. Schmitt, Paul J. Galley and John F. Price
Gyula Domján, János Jákó and István Vályi-Nagy
Don Muller and Tom Kapral
Zsuzsa Bertha-Somodi, Zsofia Pap-Sziklai and Karoly Kaffka
Doris Schilling, Gabriele Barth, Manfred Mülchi and Wolf Dammertz
J.-P. Conzen, A. Schmidt and J.Q. Wang
R. Feldhoff, T. Huth-Fehre, T. Kantimm, F. Winter, K. Cammann, W. van den Broek, D. Wienke and H. Fuchs
Paloma Cáceres-Alonso, Roberto Rodríguez-Galán and Alvaro García-Tejedor
Gerard Downey and Jérôme Boussion
Weijie Li, Michel Foulon, Marc Meurens and Benoit Moreau
Young Kil Kwon, Rae Kwang Cho and Satoko Yasumoto
I.J. Wesley and A.E.J. McGill
Dominique Bertrand, Bruno Novales, Marie-Françoise Devaux, Paul Robert and Joel Abecassis
Mária Váradi, Árpád Tóth and Gyöngyi Hajós
R.O. Pierce, D.B. Funk and C.A. Brenner
Hideyuki Abe, Toyoko Kusama, Sumio Kawano and Mutsuo Iwamoto
N.M. Edwards, J.E. Dexter, D.C. Sobering and P.C. Williams
Marena Manley, Albert E.J. McGill and Brian G. Osborne
Yueshu Li, Gordon Laycock and Walter Fernets
John Chambers and Chris Ridgway
Daniel J. Dyer and Ping Feng
Masakazu Takahashi, Makita Hajika, Kazunori Igita and Tetsuo Sato
Bo Stenberg and Erik Nordkvist
C.S.T. Daughtry, J.E. McMurtrey III, P.L. Nagler, M.S. Kim and E.W. Chappelle
Graeme D. Batten and Anthony B. Blakeney
C.A. Kennedy, J.A. Shelford and P.C. Williams
Pierre Dardenne, Richard Agneessens and Georges Sinnaeve
Begoña de la Roza, Adela Martínez, Sagrario Modroño and Begoña Santos
P.C. Flinn and A.B. Blakeney
I.J. Wesley, P.H. Brooks and A.E.J. McGill
S. Atanassova, D. Djouvinov, E. Enev and N. Todorov
Neal P. Martin, Mark Matteson, Dan Undersander and John Peters
Juan J. Pascual, Pilar Molina and Rosa Puchades
R. Tsenkova, K. Itoh, M. Natsuga and J. Himoto
Henryk W. Czarnik-Matusewicz and Adolf Korniewicz
P.C. Flinn, N.J. Edwards, C.M. Oldham and D.M. McNeill
H. Hsu, A. Suleiman and G. Recinos-Diaz
Sandra E. Kays, W.R. Windham and F.E. Barton, II
Christel Solberg
W.R. Windham, F.E. Barton II, B.G. Lyon and C.E. Lyon
L.A. Welsh, A.B. Blakeney, J.E. Reece and J.A. Ronalds
C. Angulo, M. Analla, I. Jiménez, A. Muñoz, A. Moraga and J.M. Serradilla
Sándor P. Barabássy and Sándor Turza
Henryk W. Czarnik-Matusewicz and Adolf Korniewicz
Hitoshi Takamura, Noriko Hyakumoto and Teruyoshi Matoba
Rae Kwang Cho, Young Kil Kwon, Kyung Hee Lee and Mutsuo Iwamoto
Reiji Sekiguchi, Ken-ichi Fuchigami, Sumiko Hara and Chuichi Tutumi
T. Temma, M. Chiba, K. Hanamatsu, F. Shinoki and T. Tsushima
Takayuki Kojima and Munehiro Tanaka
N. Berding and G.A. Brotherton
S.H. Modiano and J.A. Vanderhoff
W.B. Mroczyk, W. Pradzynski and K. Brzozowska
A. Couillard, J.S. Shenk, M.O. Westerhaus and A.J. Turgeon
Zhao Lu and Brian Curtiss
D.F. Malley, B.W. Hauser, P.C. Williams and J. Hall